` Wiskundeleraar
©2012 wiskundeleraar.nl

snoepjes met 3 uitwerkingen

q14204img1.gif

In een winkel ga ik 22 snoepjes kopen. De snoepjes kosten 0,30 en 0,40 euro per stuk. Ik betaalde 7,50 euro in totaal.


Terug Home

Login View